70 LV BAŞLA 150 LV BİTİR MUHO ÇELİK TAM WSLİK

* 70 Level başlangıç. * Edit, Para(yang), EP satışı yoktur ve olmaycaktır. * Edi

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Kolay
Durum : kapali
Server Açıklama : * 70 Level başlangıç. * Edit, Para(yang), EP satışı yok
TNT Sloganı : 70 LV BAŞLA 150 LV BİTİR MUHO ÇELİK TAM WSLİK

* 70 Level başlangıç.* Edit, Para(yang), EP satışı yoktur ve olmaycaktır.* Editsiz İtem Satışıda Yoktur Ve Olmaycaktır.* Herhangi sorunu Olan bir map yoktur tamamı sorunsuzdur.* Dönüşümler Aktif* Sorunsuz 2CH. Gerekli Olduğu Zaman Fazladan Açılabilir.* Üzerinde Atak Yapabildiğimiz 5 Çeşit yeni binek, üstelik özellik ve seviyesi değiştiriliyor!* Her Haritaya Işınlanabildiğimiz sorunsuz yüzük.* Skillerinizi Aldığınız Gibi P Olmaktadır.* Sorunsuz Ox Ve hergün yenilenen Ox Soruları* Tamamen Türkçe 9 Kat Kule Ve Azrail Sabit.* Droplar Sabit Olarak %1000 Oranındadır.* Sorunsuz Pet Sistemi. Levelini Kasabiliyorsunuz Aynı zamanda Özellikleri de var !* Oyun İçerisinde Kostum Sistemi !* Sorunsuz 3 Yol Savaşları !* Yeni Monarşi Sistemi !* Yeni Güvenlik Sistemi !* Sorunsuz 9 Kat Catacomb Sorunsuz !* Sorunsuz Görev NPC si !* Banka Sistemi Fazla Paranızı Koyabılırsınız !* Enerji Sistemi Sorunsuz !* Yeni item silme Sistemi. .* Oyuncu Şikayet Etme Sistemi !* Yeni Saç Stilleri !* 10 Adet Simit Getirerek Tatlı Alabilrsiniz !

=======================================Merhaba Arkadaşlar,Bu yazımızda serverimizden Ayrıntılı Biçimde bahsedeceğiz.=======================================*DönüşümlerArkadaşlar serverimiz yeni açılmıştır. 65 Lvl başlangıç olup, 105 bitiştir. Dönüşümler Beta Zırhlarına Kadardır. Örnek verecek olursak; Siyah Çelik zırh Mavi Çeliğe Daha sonrada Beta Zırhına dönüşmektedir. Silahlardada bu geçerlidir.=========================================*Edit Ve İtem Satışı Hakkında

Merhhab arkadaşlar sizleri bu yazımızda edit hakıkında bilgilendireceğiz. Arkadaşlar serverimizde Edit Satışı Normal İtem satışı Veya Ep Satışı yoktur !==========================================*Tüm Maplar Sorunsuzdur !

Arkadaşlar tüm maplar tek tek denenmiştir Hiç bir mapda ne exp sorunu nede hata vardır tamamı sorunsuzdur gereksiz mapları kaldırdık arkadaşlar. Needn Diğe Soracak olursanız Level kasmanız için sürgün ve Catacomb Yeterlidir Arkadaşlar.=========================================*Yeni 6 Adet Yeni Binek Bulunmaktadır !

Merhab arkadaşlar, sizlere bu konumuzda sertifikaları anlatacağım. Arkadaşlar NPC de 6 çeşit sertifika bulunmaktadır bildiğiniz üzere sertifikaları seyise götürüyoruz tabi yenında evrim parşömeni ile birlikte Seyise Tıklıyoruz Daha Sonra Sertifikamı Binek İle Değiştir blümüne giriyoruz devam dedikden sonra Bineğimize Ozellik Seçiyoruz. Daha Sonra envanterimize mühürümüz geliyor. Eğer Evrim parşömeni ile seyise gider ve mühürü seyisin üzerinde sürükleyip bırakırsanız 2. seviyeye geçer. aynı işlemi yaparsanı 3. seviyeye geçer bu yüm binekler için Geçerlidir.Not: Arkadaşlar RenGeyiği Sertifikası (e) Sorunludur Sorununu Çözemedik. Ancak Seviye 2 ye geçirildiğinde veya 3 e sorun kalmıyor. İyi Oyunlar.=========================================*Her Haritaya Işınlana Bildiğniz Sorunsuz Yüzük Ve Quest !

Evet arkadaşalar Yüzüğümüz Sayesinde İstediğimiz Mapa Gidebilirsiniz.=========================================*Tamamen Sorunsuz 9 Kat Kule

Arkadaşlar Tamamen Sorunsuz 9 kat kule bulunmaktadır. Denenmiştir. Sonunda Azrail Sabitdir. Herhangi Bir Sorunu İtem Düşmeme Vesayre Yoktur.=========================================*Enerji Sistemi !

Merhaba Arkadaşlar Enerji sistemini size bu yazımızda anlatacağım. Elinizde eğer 30 adet enerji Parçası var ise, Simyagere vererek Enerji Kristali Oluştura bilirsiniz. Enerji Kristalini üretirken yanma ihtimali Vardır. Enerji Kristaline Sağ tıklattığınızda random olarak bir özellik alırsınız. Özelliğinizi dönen paranın üstündeki enerji sistemi bölmünden öğrenebilirsiniz. İyi Oyunlar !=========================================================================

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş