BattleFours2

Aklınızdaki Metin2 Private Server Kavramını Değiştirmeye Geldik [Battlefours2] Konuya Başlam

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Zor
Durum : kapali
Server Açıklama : Aklınızdaki Metin2 Private Server Kavramını Değiştirmeye Geldik [Ba
TNT Sloganı : BattleFours2

Aklınızdaki Metin2 Private Server Kavramını Değiştirmeye Geldik [Battlefours2]Konuya Başlamadan Önce Herkesin Mübarek Ayı Olan Ramazan Ayını Gönülden Kutlarız.Metin2 Tanıtımına Hoş Geldiniz 


 Sunucu: Açık

 İnternet Sitesi: http://www.battlefours2.com/index.php?p=home

 İndirme: http://s3.dosya.tc/server8/CfTYEY/Ba…opack.rar.html

 Kayıt Ol: http://www.battlefours2.com/index.php?p=reg
—————————————————————————————

Battlefours2'den Npc Görüntüleri

Otopack 7X , 4X ve Efsun botu engellendi !2089 Versiyon Sorunsuz ve Fixed Game dosyası – Özel eklentiler ve Hile engeliSorunsuz ve Orjinal Şeytan katabombuMax Level sınırı 99 , Max Statü sınırı 90CONFIG dosyasından Level Sınırı ayarlayabilme , Kendi Level sınırını belirleyebilme%99 SYSERR Hataları çözüldü !TR tipi masa şeklinde pazar kurulumuAktif 4 kanal (CH)%100 Türkçe oyun keyfi%100 Türkçe görevlerEpic sura dönüşümleri aktifEfsun basma bugu v.b diğer buglar tamamen kapatıldı9 kat kule , 3 kat sürgün , 2 kat örümcek zindanı aktifIşınlanma yüzüğü aktifOx event sorunsuz , sorular metin2 ve genel kültürDilediğiniz yerde depo açabilirsiniz , depo simgesi envanterdeAktif içgörü küresiMetin Dedöktörü aktifKristal oda aktif , buz ejderha drobu açıkSunucudaki loglar ve gereksiz dosyalar otomatik silinir !Sorunsuz 3 yol ve lonca savaşları (Yeni!)Oyuna başlangıç 1 levelOyunda P-G npc yokMetinlerden 3 BK , 1 Ay Işı Sandığı , Kutsama Kağıdı , +4 Taşlar Çıkar.Taşlar Max +4'e Kadar Yükselebilmektedir..90 Levellik Metinlerimizden: Ruh Taşı , Kan Taşı , Zen Fasülyesi ve Gerekli nesneler çıkarmakta!Sürgün Mağarası Girişte +75 Ve Kan Taşı ile girilir.Dönüşümler TR Tarzıdır!Level Sınırı 99Efsun oranları TR Tarzıdır ! sabit değildir.Hiç bir nesneden 7.efsun çıkmaz filesde 7. efsun yoktur !+Basma Oranları ve istenilen nesneler TR Tarzıdır !Sunucularda P2P & WorldPort ve Diğer Açıklar KapalıdırSunucularda Uyku Modu & Girişlerin Kapanması Gibi Sorunlar YokturSunucularda Dc & Lag & Loss Gibi Sorunlar YokturCommand_log İle GMlerin Hangi Kodları Yazdığını GörebilmeHack_log İle Hile Kullananları GörmeHackshield_log dan Hshieldin Alıgıladığı Hile Kullananları Görme%100 Hatasız Mysql%100 Çözümlenmiş Sysers HatalarıTR Sistem Level GösterimiTR Sistem Pazar KurulumuOx Sorunsuz3 Yol Savası Sorunsuz & Şeytan katakombu eklidir. bosslar dahil!Yeni otopotlar dahi eklidir.Tüm boss'lar Metin2 Türkiye'deki gibi skillerini tamamen vurur ! (Yeni Özellik)EXP ayarları tamamen düzgündür. Hiç oynanma yapılmamıştır.Metin2 Türkiye'deki gibi yeni biyolog görevleriYeni binek sistemi Full Pack ile kara yağız vb. görebilirsiniz.Boss'ların hepsi Metin2 Türkiye'dekinin aynısıdır!Ejderha pencesi, ejderha pulu gibi tüm itemler Metin2 Türkiye'deki gibi aynı bosslardan çıkmaktadır.Metin2 Türkiye'deki tüm yeni itemler Ruh Kristali Kolye, Bileklik vb. mevcut Bosslardan elde edilmektedir.Tüm beceri kitapları, ruh taşları levelinize göre olan metin2 ve Bosslardan düşer. Aynı TR sistemindeki gibi.Tüm Bosslar – Catacomb Bosu , Buz Cadısı , Buz Ejderi vb. Metin2 Türkiye ile aynı droplara sahiptir.Bütün parlama efektleri TR ile aynıdır.Karekter PORT kapanması yoktur , Tüm oyun , pack , koruma açıkları %100 kapalıdır.


SİLAH VE ZIRH DÖNÜŞÜMLERİ ŞÖYLE Muharebe Kılıcı – Triton KılıcıHortlak Dişi Kılıcı – Kutsal KılıcıSarı Ejderha Yay – Büyük Şeytan YayKurtuluş Yelpazesi – İblisin YelpazesiCennet ve Dünya Çan – Ejderha Çenesi ÇanŞeytan Çıkarma Kılıcı – Keskin PalaEjderha Bıcağı – Ruhsuz BıçağaSiyah Çelik Zırh – Mavi Çelik ZırhaSiyah Elbise – Ejderha ElbisesiKarabüyü Zırhı – Aura Taş ZırhSiyah Rüzgar Takımı – Mavi Ejderha SuitiEfsunlarımız Tr Tipi Gelmektedir.
DÖNÜŞEN ZIRHLARIN KAREKTER ÜZERİNDEKİ HALİ
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş