CrixusMT2

SAAT 18.30da OX OLACAKTIR  Crixus | Metin2 Anasayfa HOŞGELDİNİZ  >

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Orta
Durum : kapali
Server Açıklama : SAAT 18.30da OX OLACAKTIR  Crixus | Metin2 Anasay
TNT Sloganı : CrixusMT2

SAAT 18.30da OX OLACAKTIR Crixus | Metin2 Anasayfa HOŞGELDİNİZ  > > > > > http://www.crixusmt2.com/index.phpCrixus | Metin2 Kaytol HOŞGELDİNİZ  > > > > > http://www.crixusmt2.com/kayit.phpCrixus | Metin2 İndir HOŞGELDİNİZ  > > > > > http://www.crixusmt2.com/indir.php 55 Level Başlangıç + 10 M Para . Level Sınırı 99 . Zırh , Silah Ve Ayakkabı Dönüşümleri Aktif , Tek Dönüşümdür . Attack Yapabilen 8 Adet Yeni Binek . Akıl Alıcı YEPYENİ FİLES .  Her Haritaya Işınlanan Işınlanma Yüzüğü . At , Beceri Kitabi , Kutsama Küresi Veren Çoklu NPC ' . Kristal Oda Aktif . Gereksiz Efsunlar Kaldırıldı . [ Elinizle Atsanız Yeterli  ]  TR Tipi Masa Şeklinde Pazar .  Her Bayrakta Sabitlenmiş 6 Çoklu NPC . Zırh Ve Ayakkabı Dönüşümlerinde 4 Pençe 3 Pul İstemektedir . [ Mavi Ejderhadan Düşer . ]  Enerji Sistemi Ve CataComb Aktif . Tamamen Türkçe Sorunsuz 9 Kat Aktif Kule . [ 5.6 Katta Atma Sorunu Kesinlikle YOK ]  Sürgün Mağrası 1.Kat Sonunda Sabit Buz Cadısı Vardır . [ 2.Katta Bera-Staou Vardır ]  + Basma İtemleri NPC ' De Yanma YOKTUR .  Güncel Level Gösterme Aktif .  Skilleri Aldıgınızda Direk PERFECT Olarak Verir .  Uyku Modu & Girişlerin Kapanması Gibi Sorunlar Kesinlikle YOKTUR .  Sağlam Alt Yapı Ve Bilişimimiz Kendimizindir .  Serverimizin 4 Aylık Ücreti Ödendi Ve 4 Gb Kaldırma Hafızası Vardır . Çeşitli Korumlar DDOS Gibi Ücretli Alınmıştır HıcBır Kapanma Riski Saldırı Riski YOKTUR .

   Kılıç ,Bıçak ,Çift El ,Şimşek ,Rüzgar Ok VS Bütün Savunmalar %[15] ' DİR . Max HP [ 3000 ] ' DİR . Güç & Çeviklik & Zeka VS +[12] ' DİR . Kritik Vuruş , Delici Vuruş %[15] ' DİR . Yarı İnsanlara Karşı Güçlü %[15] ' DİR . Büyü Hızı +[15] ' DİR .

 SORUNSUZ 8 ADET ATTACK YAPABİLEN YENİ BİNEK …

 SORUNSUZ OX EVENTİ ORJİNAL VE KALİTELİ SORULAR 

 GM BULMA EVENTİ [ KAYIP GM ARANIYOR  ] 

LÜTFEN DEĞERLİ YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİNİZ .. [ EMEĞE SAYĞI ] İNANIN SV ' MİZ ÇOK GÜZELDİR VE YENİ AÇILMSTR . EN AZINDAN SV ' MİZE GİRİP GM LERİMİZİN HOŞGÖRSÜNE VE İLGİSİNE BAKINIZ ..ÇEŞİTLİ EVENTLER LONCA VE VS TURNUVALARI OX ' LAR ..HERKEZE İYİ OYUNLAR İYİ GÜNLER DİLERİM .. HERŞEY VE DAHA FAZLASI İÇİN > > > > > http://crixusmt2.com/index.php < < < < < < Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş