DreamLandMt2

Anasayfa : http://www.usakdream.com/ Forum: http://www.usakdream.com/forum (Oyunumuzun A&cce

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Orta
Durum : kapali
Server Açıklama : Anasayfa : http://www.usakdream.com/ Forum: http://www.usakdre
TNT Sloganı : DreamLandMt2

Anasayfa : http://www.usakdream.com/

Forum: http://www.usakdream.com/forum (Oyunumuzun Açıklamasını Okumayı Unutmayın)

Auto-Pack Sistemi ve Şifreli Packlar Hileler Tümüyle Engelli

İndirirken Beklemek Yok Sınırsız Trafikli Hostig
Auto-PACK İndir Auto Pack İle Kayıt Ol Oynamaya Başla

28.04.2013 PAZAR GÜNÜ 3 GÜN ÖNCE AÇILDI

Oyunumuz Profesyonellere Özel Sunucularda Barınmaktadır

http://ni.net.tr İSTEYEN İnceleye bilir

3 AYLIK PARASI PEŞİN ÖDENMİŞTİR EMEKLERİNİZ BOŞA GİTMEYECEKTİR

SuperMicro Kiralık Sunucular – Rackmount 1U E3V2
Intel® Xeon® E3-1240v2 8MB L3 3.40Ghz + HT
16GB DDR3 1333Mhz ECC Reg Memory (Maksimum 32GB)
2 x 500GB SATA2 7.2K RPM 3.5” HDD (Maksimum 4 3.5" HDD)
IPMI 2.0 with KVM Over IP + Remote Reboot
HW RAID Kartı, 2x 1Gbps Network Port
100Mbit İnternet Erişimi + 1Gbit Local Erişim
Arttırtılabilir 2000 GB/Ay Trafik Kotası
Arttırtılabilir 5 IP Adresi + RDNS Yönetimi

2013'ün Gelmiş Geçmiş FARK yaratacak en KALİTELİ TR TİPİ EMEK SERVER tanıtımına

DREAMLANDMT2

EFSUN ORANLARI

SERVER ÖZELLİKLERİ

1- 41lv başlama 1 level başlangıç itemleri ve asker at (127 lv sınır)

2- npclerde 75lv itemleri

3- 6 skilli İster bk oku ister 25 Lv de G, 75 Lvde NPC Üzerinden Geliştir

4- 5 efsunlu abartısız

5- Sihah, Zırhlarve Kasklar 2 adet, Ayakkabı, Bilezik, Küpe ve Kolye 1 adet dönüşümlü

6- 45-50-60-70-80-90-92-94 lv biyolok görevleri

7- 6 adet yeni harita ve mobları (itemler düşecek şekilde ayarlandı)

8- Farklı farklı yeni görevler

9- katakomb 7 katlı 5,6 ve 7. katta boss ve düşen itemler

10- +5 e kadar taşlar (taşlar +2+3 gibi demircide yapılır) +5 taşlar sadece katakomb azrailinden düşer

11- Yeni saç stilleri, kostümler

12- pokemon grafikleri ve verdiği özellikler

13- 8 adet pet ve gelişimi

14- 6 adet binek perşomen ile geliştirme damageleri aktif (özellik verir)

15- Başarı sistemi (kesilen bosslar başarı puanı verir)

16- oxevent, 3 yol savaşı, imparatorluk metin savaşı, monarşi sistemi, Savun-Yoket eventi

17- banka sistemi, Güvenlik sistemi

18-Np Sistemi Diğer İmparatorluklardan alınan Puanlar

19-Arena Haritasında teke tek Ws Yapma İmkanı

BİYOLOG GÖREVLERİ

Bütün Biyolog Görevleri Ard Ard'a Verilebilir ve biyolog itemleri Npc'de Bulunur

İTEM DÖNÜŞÜMLERİ

OYUNUMUZDAN BİRKAÇ KARE

UşakMT2 Hakkında

Yeni Karakter açıldığında üzerine 1 levellik itemler hazır şekilde verilir yanında 1m yang, rüzgarın ayakkabıları, bilgilendirme yüzüğü, ışınlanma yüzüğü, hız iksiri ve mavi-kırmızı iksirler verilir ayrıca 21 level atımız olur.

İlk etapta merkeze doğru giriş yapılıp marketten saldırı iksiri cesaret pelerini ve metin detektörü alınıp 1. köy canavarları ile karşılaşılır bu yaratıklardan + basmaya yarayan bazı itemler düşer bu arada kestiğimiz canavarlar exp ve yang vermektedir. Tabi bu arada metinleri kesmeyi unutmuyoruz bunların içinden bklar ruh taşı kesesi, simya kesesi gibi ihtiyaç duyulacak nesneler düşmektedir.
Biraz lv aldıktan sonra eğitimizi yapmamız bize fayda sağlayacaktır.
Simya kesesinin içinde ay özütü, güneş özütü, büyülü metal, tecrübe yüzüğü, Bklar, zen fasulyesi, Kutsama kağıdı ve Yaşam meyvesinden aynı oranda 1 adet çıkmaktadır. 15-20 lv e kadar bu köyde gelişilebilir.
2. köye geçtiğmizde yine aynı şekilde canavarlardan + basmaya yarayan itemler düşer ayrıca 2. Köyün boslarından dolunay geyik boynuzu yay gibi 30lv itemleri düşmektedir. Bu köydeki metinlerde de aynı şekilde gelişim için önemli olan özel itemler çıkmaktadır. 30-35 lve kadar bu köyde gelişilebilir.

30-35 lv den sonra Ortak köyler olan vadi ve çölde gelişmeye devam edebiliriz. Tabi birikmiş olan yanglarımızdan biraz feda edip itemlerimize efsun atmamız gücümüze güç katacaktır. 5 efsuna kadar artırım yapılabilmektedir. Vadi ve çölde canavarlara özel olarak, simya kesesi ruhtaşı kesesi ve eski tahta kutu eklenmiştir. Eski tahta kutudan + basmada yarayan bütün itemler içinde bulunmakta, yalnız her açıldığında bir tane vermektedir. Bu köylerde 45-50 lv e kadar yükseline bilmektedir. Bu levellerde binek sertifikalarından istediğimiz bineğimizi almamız, bu bineğin sağlayacağı özellikler ile gelişimiz daha kolay olacaktır. Bu levellerde pokemonları da alıp gücümüze güç katmamız iyi olacaktır.

50Lv den sonra bizi tapınak, sohan dağı, Ateş diyarı ve örümcek 1. Kat gibi bölgeler beklemektedir. Tabi bu arada çıkarmış olduğumuz itemleri yükseltmek için şeytan kulesini kullanmamız hem + basma yönünden hem arada lv yükselterek zaman kazanabiliriz. 55 lv olduğumuzda şebnemleri kullanmayı unutmayalım 2. Kat örümceklerinde 3. Kata geçiş için geçiş bileti bulunmakta bu nesneyi almayı unutmayalım. 75 level olup Örümcek 3. Kata geçtiğimizde bizi elit kral örümcek beklemektedir. Buradaki siyah örümcekler bize kantaşına ulaşmamızı sağlayan kan damlası vermektedir. Ayrıca siyah örümceklerde bklar ve şebnemler bulunmaktadır. Elit kral örümceği öldürdüğümüzde bize yumurtasını bırakmakta yumurtayı da kırdığımızda bizi 75 lvlik silah ve zırhlardan vermektedir. 75-80 Lv civarında kendimize 1 adet evcil hayvan almamız bize eğlence sağlayacak ayrıca evcil hayvanımız 10 seviye olduğunda da özellik vermeye başlayacaktır.
80 lv civarı bu bölgede olunabilir. Bu levelden sonra bizi Azrail katı ve sürgün mağarası beklemektedir. Sürgün mağarasındaki canavarlarda yine +basma itemleri 75 lv silah ve zırahlar bulunmaktadır. Birinci katın sonda bizi Güçlü buz cadısı beklemektedir. bu canavar +4 taşlar ve yine 75 level item vermektedir. Bu bölgede 85-90 lve kadar çıkılabilmektedir. Orman ve Kızıl Oramanı untmayalım buralardaki 90 levellik metinler bize karakterimizi güçlü yapacak itemler vermektedir. Devler diyarındaki yaratıklar güçlüdür fakat bu yaratıklardan önemli itemlerin düşmesi ihtimali çok yüksektir.

Ateş diyarında Kırmızı ejderha bizi beklemekte olup bu canavar item dönüşümlerinde bize ihtiyaç olan +baslamardan ve kendi sandığını vermektedir. Tabi yine aynı şekilde şeytan kulesindeki Azrail de kendi sandığını ayrıca bineklerin geliştirirken kullanılan mutasyon ve evrim parşömenlerini vermektedir. Parşömenlere başka hiçbir yerden ulaşım sağlanamamaktadır. Ayrıca Sürgün mağarası 2. Katın sonunda bulunan hayalet sura ile giriş yapılan yerde bizi mavi ejderha beklemekte tabi buraya girmek için Kıvrık anahtara ihtiacımız olacak bu anahtarıda sürgün mağarası 2. katına dağılmış olan 4 adet patrondan elde edebilirsiniz ve grup halinde olmanız kesinlikle tavsiye edilir. Mavi ejderha kesildiğinde yine itemleri ve kendine özel +basma itemlerinden vermektedir. 90 lv oluştığımızda bizi yeni bölgeler beklemekte bu bölgedeki yaratıklardan +4 taşlar mücevher kutusu evcil hayvanımızı beslemek için tofi bifteği gibi itemler çıkmaktadır. Yine bu levellerde bizi katakomp Azraili beklemektedir. Bu bölgeye girişler Şeytan kulesi Azrail katından girilmesi sağlanmıştır. Grup halinde devam etmeniz gerekmektedir aksi taktirde katakomptaki şeytanlar çok güçlüler baş etmeniz ikansız. Buradaki katları geçmeniz durumunda 5. Kattaki tartus bize 90lv zırhlarından vermekte 6. Kattaki Kharon ise 90 lv silahlardan vermektedir ve son kattaki Katakomp Azrail’i 90 lvl silah, Zırh Ayrıca kendine özel +5 taşları vermekte yanında da 200m lik bar vermektedir. Oyunumuzun kısa Özeti diye biliriz.

Herkese İyi Oyunlar

0

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş