GLADYOMETİN2

 4 CH'den Oluşmaktadır. Oyunda Edit / 6-7 Efsun satısı yoktur. Serverimizda D&

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Orta
Durum : kapali
Server Açıklama :  4 CH'den Oluşmaktadır. Oyunda Edit / 6-7 Efsun satıs
TNT Sloganı : GLADYOMETİN2

 4 CH'den Oluşmaktadır.Oyunda Edit / 6-7 Efsun satısı yoktur.Serverimizda Dönüşümler Tr ile aynıdır. Ve 80 Levellik zırhlar Official Tr Serverları İle aynı özelliktedir.Lv Sınırı 99 Kasması Orta derecedir.Sürgün mağarasında Buglar yoktur,Her sistem Official Tr serverları ile aynıdır. Trdeki silah, binek,zırh dropları aynıdır.– Buz cadısı, 3 tane general, ve 1 tane komutan sabittir.4 chde toplam 16 adet komutan sayesinde kısa sürede zırhınızı dönüştürmek için kıvrık anahtar toplayabilirsiniz.Her statüye özel statü sıfırlama kağıtlarımız, binek sertifikaları npcdedir.Enerji Sistemi-Biyolog Görevleri Aktif.Saçma sapan dönüşümler yoktur trdeki gibidir dönüşümler.Öğretmenlerden tüm becerilerinizi Grand Master düzeyde öğrenirsiniz. özellikle at skilllerinde P verildiğinde bug oluyor. Ama bizim oyunumuzda M1 verilir.

– Oyunumuzda Herhangi bir bug problemi bulunmamaktadır.

– Lonca level sınırı 20 (İlerde değişebilir.)

– Karakter Kayması Sorunu Tamamen Çözülmüştür.

– Biyolog görevleri Tugy Tabelasına kadar arka arkaya verilebilecek, 85, 90 , 92 ve 94 görevleri 1'er saat arayla verilecek.

– Dönüsümler tek dönüsüm olarak aktif olacak, (örn, Muharebe Kılıcı – Triton, Siyah Çelik zırh – Mavi Çelik zırh )

– Baslangıc leveli 70

– Beta Zırhları Ve Silahları Aktiftir.

– Kostüm sistemi Aktif

– TR Tipi Damage oranları

– Max HP : 3000 , Yarı-İnsanlara karsı güçlü 15 diğer bonuslar TR ile aynı

– HackShield Sistemi ile %100 Hile koruması

– Skller Otomatik P

– Yere düşen eşyalar 1 dakika'da kaybolur

– Biyolog ödülleri ve Seon-Pyeong ödülleri aktif

– Binek geliştirme sistemi aktif

– Maksimum Statü 95

– The Devils Catacomb aktif

– Yeni TR Tipi Beta itemler bu serverde olmayacak.

– Sadakat Mührü sifreleme sistemi ile karakter ve eşya güvenliği arttırma.(Belirlediginiz sifreyi dogru girmeden karakter'e giriş yapamazsınız.)

– Anlık güncelleme yapan, "bize" özel otopack sistemi.

– Ticket Sistemi TR ile aynı

– Özel Tasarım Nesne Marketimiz Aktif

– Forum ' umuz AktifOyun İçi Özellikler;– Sorunsuz OX Event !– Oyunumuzda 8 Adet Ejderha Bulunmaktadır. Sürgün Mağarası 1. Kat Girişi ve Sura Ruhu Şifreli Odada bulunmaktadır.– Oyunumuzda Olimpiyat Saçları Mevcuttur. Cadı'dan elde edebilirsiniz.– Sorunsuz Lonca Turnuva Sistemi !– Sorunsuz WS Turnuva Sistemi !– Sorunsuz 3 Yol Savaşı Sistemi !– +4 Taşları Marketten Alabilirsiniz. !– NPC ' LER Sabit !– Şebnemlerin Oranları ve Süreleri Düzenlendi ! Kritik Delici İsabet Kaldırıldı ! Meyve Suları Kaldırıldı ! (Oyun İçi Yapılabilir)– Droplar Sabit !– Siyah Çelik, Karabüyü, Siyah Rüzgar, Siyah Elbise Dönüşümleri3 3x Ejderha Pulu 4x Ejderha Pençesi ile !– 66 Zırhları, 65 Silahları Belirli Boss ve Metin Taşlarından Elde Edebilirsiniz !-MetinZwei ' ye özel Etkinlik NPC ' si. Gül, Çikolata, Lolipop (İçinden çıkan itemler düzenlenip keyif alabileceğiniz hale getirilmiştir.)http://www.gladyometin2.com/http://www.gladyometin2.com/

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş