League of Metin2

  Oyunumuza 55 level olarak başlarsınız,3.5mıl

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Orta
Durum : kapali
Server Açıklama :   Oyunumuza 55 l
TNT Sloganı : League of Metin2

 

Oyunumuza 55 level olarak başlarsınız,3.5mılyon paranız Cüzdanınızdadır. Dikkatli harcayın, yoksa yetmeyebilir..İlerleyip İtemlerinizi satın alabilirsiniz, Meydanda Skıllerınızı Grand yapabilirsiniz,fakat Perfect yapmak için Ruh Taşlarına İhtiyacınız olacak…Oyun 105 Level Sınırlıdır,Ancak 105 level olduğunuzda oyun bitmez!.. 

Biten tek şey kasılmakla ilgili sıkıntılarınızdır..105 Level de Kral sizsiniz, ancak Beta İtemleriniz varsa.. 105 Level olana kadar önünüzde uzun bir yol var elbette, ve bu yol boyunca hızlı olan, güçlü olan, aklını kullanan kişiler farkını koyacaktır.. League of Metin2 İtem Dönüşümleri TR'dekilerle birebir olmakla beraber, Onları Dönüştürmek gerçekten sabrınızın sınırlarını zorlayacak,Sizi Boss Canavarı Haline Getirecek!.. Korkmayın, Yeni Düzenlemelerle Elınızdeki silahlar Pvplerden aldığınız Hazzı Doruklara Çıkaracak.İlk Dönüşümler TR'deki ile aynı İtemleri İstiyor..Beta'ları Aşağıdaki resimlerde Görebilirsiniz.. Baren Seteu odası Şifrelidir.TR'dekiyle birebirdir.Odaya girebilirseniz, Ejder'i Kesebilirsiniz..  Sorunsuz Katakomb,ve tabi Sonunda da Eceliniz Sizi Bekliyor olacak,Biraz Doktorculuk oynamaya Ne dersiniz .. Şeytan Kulesi Sorunsuz..

 Tüm Boslar Yerlerinde Sabitlenmiştir. League of Metin2'de Fark yaratan en önemli unsurlardan bir tanesi de şüphesiz Biyolog Görevlerini Yapmanız yada Yapmamanız olacaktır..

Yapmayanlar Cezasını Çekecek,Yapanlar Sefasını Sürecek Kesinlikle.. HerYerde Depo açabilme Görevi Ekli [DEĞİL!] Kesinlikle Heryerde Depo açmanıza Müsade etmiyorum.Depo Sayesinde Yapılan biraç Bug'un Önüne Geçmek Adına Bu Uygulama Kaldırıldı. Oyun İçi Tüm Buglar Çözülmüştür, Gözden Kaçanlar Olmuşsa Tecrubeli Kadromuz icabına bakacaktır Hile Engelli otopack Sistemimizle İlgili Çalışmalarımız Sürüyor.Yakında Linklerimizi Yenileyeceğiz.

O zamana kadar Yönetim Kadromuzu Yormazsanız Sevinirim  Facebook sayfamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Event Takvimimiz Kesin olmamakla Beraber,Muhtemelen Aşağıdaki gibi olacaktır.

Pazartesi 20:30 OX Event

Çarşamba 20:30 Vs TurnuvasıPerşembe ,Cuma 48 saat Boyunca Ayışıgı EventPazar Günü 20:30 Savun Ve Yok Et Eventi. Savun Ve Yok Et Eventi, 3 Krallağın Kendi Metin taşlarını koruyarak, ve Diğer krallıkların Metin taşlarını yok ederek Savaşılmasıdır.Metin taşlarını koruyupi diğer krallıkları yok eden kazanır.Ödül olarak Krallığın Dropları Arttırılır, ya da GM nin belirlediği başka bir hediye verilir.

 Max HP: 1500-2000-2500 arası değişmekte.

Savunmaların tamamı 10-12-15 arası değişmekte. ( Kılıç,bıçak,rüzgar,büyü vb. )

Kritik & Delici: 8-10 arasında değişmekte.

Yarı İnsan: 8-10 arasında değişmekte.

Güç,Zeka,Canlılık,Çeviklik: 8-12 arasında değişmekte.

Hareket hızı 8-12-20 iken, saldırı hızı 8 ile 12 arasında değişir.

HP & SP Yükleme 8-12-15-30 arasında değişir.

Sersemletme,yavaşlatma,zehirleme: 5-8 arasında değişir.

Bloklama 10-12-15 arası değişmekte.

Hayvan,şeytan,ork vb. : 12-15-20 arasında değişir.X Tuş Entegreli Özel Bonus Sistemi

(Üzerinizde Bulunan Efsun Oranlarının Toplamını Göstermektedir) OYUNDAN GÖRÜNTÜLER');document.write('');document.write('');})();/*]]>*/

Paylaş