Metin2 PVP Server Tanıtımları

Herkesin bildiği Metin2, çok oyunculu rol yapma oyununun, kullanıcı sayısı hızla artmakta.

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Kolay
Durum : aktif
Server Açıklama : Herkesin bildiği Metin2, çok oyunculu rol yapma oyununun, kul
TNT Sloganı : Metin2 PVP Server Tanıtımları

Herkesin bildiği Metin2, çok oyunculu rol yapma oyununun, kullanıcı sayısı hızla artmakta. Bu oyuncuların oynadığı PVP serverlar da var elbette fakat o kadar çok var ki bunları takip etmemiz neredeyse imkansız. Her saat başı yeni bir Metin2 PVP serverı açılıyor ve hangisinde oynayacağımıza karar veremiyoruz.

 

Yaratıcı bir fikirle kurulan “Metin2 PVP Server Tanıtımları” web sitesi/siteleri oldukça rağbet görüyor. Forumlarda serverın sahibi kendi Metin2 PVP serverının tanıtımını yaparak kullanıcı çekmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda herhangi bir serverda oynamayı planlayan oyuncular bu sistemle; server hakkında detaylı bilgi alarak, hangi serverda oynayacağına karar vermesinde yardımcı oluyor.

 

Metin2 PVP Server sahiplerinin, yetkilendirdikleri kişilerin veya sıradan oyuncuların yaptığı bu server tanıtımlarında birçok detay bulunuyor. Serverın web sitesi, hostingin genel özellikleri (16 GB Ram, 100 mbit internet gibi), NPCler’de hangi itemların bulunduğu, belirli aralıklarla düzenlenen animasyonlar ve yarışmalar bu detayların sadece küçük bir kısmı. 

“Metin2 PVP Server Tanıtımları” sistemiyle hem server hakkında bilgi edinebiliyoruz hem de server ve yönetim hakkında yazılan yorumları görebiliyoruz. Bu etkenler bize hangi PVP’de başlayıp, başlamamız gerektiğini söylüyor. Ek olarak server detaylarının yanında, server durumunu da görebiliyoruz. Şuan kaç kişi oynuyor, kaç kişi kayıtlı, servera erişim mümkün mü değil mi gibi ufak noktaları da görmemiz sağlanıyor.

 

Hangi serverda, nasıl oynayacağınıza karar veremiyorsanız, “Metin2 Pvp Tanıtım Sitesi” sisteminden yararlanmanız gerekiyor. Bu sayede kendinize en uygun serverı en kısa sürede bulabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş