Nemrutmt2 Emek Server Yeni Açıldı

1 Level Başlar Hediye Paketi Verir Hediye Paketine B

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Orta
Durum : kapali
Server Açıklama : 1 Level Başlar Hediye
TNT Sloganı : Nemrutmt2 Emek Server Yeni Açıldı1 Level Başlar Hediye Paketi Verir Hediye Paketine Basarak 70 Level olursunuz Gerekli İtemleri Verir99 Level SınırDönüşümler TR Tipidir.Exp Sıfırlama Yüzüğü AktiftirServerde Çelikler Devler Diyarındaki Slotlardan Düşer.
Biyolog Görevi Sorunsuz Şekilde Çalışır80 Level Örümcek Zindanı 99 Level Sürgün Mağrası KasarEjderha Tanrısı Tıslımı Aktiftir Kolaylıkla Sura Ruhuna Gidebilirsin Ejderha Tanrısı Buz Cadısından Düşer.Zırh Dönüşümleri Mavi Ejderhadan DüşerMavi Ejderhaya Çıkmak İçin 3 Kıvrık Anahtar Gerekmektedir.
Kıvrıkları Generalden Toplayabilirsiniz.Silah Dönüşümleri Metinlerden Düşen Büyülü Asa,Cadılar Bayramı KaBağından ÇıkarMetinLerden Ruh Taşı,Büyülü Asa,Cadılar Bayramı Kabağı v.s ÇıkarAyakabı Dönüşümleri Azrailden ÇıkarŞeytan Kulesinde 2 Kattan Sonra Depo Açılmaz4 CH Den Oluşmaktadır–EFSUNLAR SABİTTİR VE AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

? Yarı İnsanlara Karşı Güçlü | +15

? Güç & Zeka & Çeviklik vs. | +12

? Hayvanlara Karşı Güçlü vs. | +20

? Zehirlenme Değişimi & Sersemletme & Yavaşlatma vs. | 8%

? Delici Vuruş ,Kritik Vuruş | 10%

? Büyü Hızı | %20

? Kılıc ,Şimsek Dayanıklılığı vs Bütün Savunma Efsunları | 15%

? Yansıtma ,Bloklama | 15%

? Eşya & Yang Düşürme Şansı | %20

? Hp Üretimi & Sp Üretimi 30% | 30%

? Max HP | 3000Öğretmenlerden tüm becerilerinizi max düzeyde öğrenirsiniz. özellikle at skilllerinde P verildiğinde bug oluyor. Ama bizim oyunumuzda M1 verilirSkilleri Grand Master Olarak Alırsınız Ruh taşı İle Perfect Yapabilirsiniz.Ruh taşı Bugu Yoktur.Binek Sertifikaları Npc dedir , Muho Npc dedir.60 Levelik Kasklar Kule Önündeki Yaratıklardan Düşmektedir.Buz cadısı, 3 tane general, ve 1 tane komutan sabittir.4 chde toplam 16 adet komutan sayesinde kısa sürede zırhınızı dönüştürmek için

kıvrık anahtar toplayabilirsiniz.Sürgün mağarasında Buglar yoktur,Her sistem Official Tr serverları ile aynıdır. Trdeki silah, binek,zırh Dropları Aynıdır.
Oyunda Edit / 6-7 Efsun satısı yoktur.Ay Işığı Eventi , Futbol Topu Eventi, Simit Eventi , VS Turnuvaları , Lonca Turnuvaları , Evrim Mutasyon Eventleri AKTİFTİR.Kale Savaşı , Savun yok Et , 3 Yol Savaşı Aktiftir.80 Levellik zırhlar Official Tr Serverları İle aynı özelliktedir.Serverimizda Dönüşümler Tr'ye Paralel Bir Şekilde Dizayn Edilmiştir+40,65,75,80,85,90 Levellik Metinlerden Ruh Taşı,Cadılar Bayramı Kabağı,Büyülü AsaDüşmektedir YaşLı Kadından Skileri Sıfırlaya bilirsiniz.Serverin Filesi Kendi Özel Filesimizdir.Forum , Destek AKTİFTİR.Oyunumuz Yeni Açıldı Hızla Dolmaya Devam Ediyor Kapanması İmkansızdır.Kalıcı olarak sorunsuz bi şekilde oynayabileceğiniz bir oyun.

Zamanın su gibi aktığı, Heyecanın ve Maceranın tadına doyamayacağınız bir files hazırladık.Emek ve Orta derece bir pvp server.
Nemrutmt2


NOT : ZIRH DÖNÜŞÜMÜNDE 4 EJDERHA PENÇESİ 4 EJDERHA PULU İSTER ELDE EDEBİLMEK İÇİN MAVİ EJDERHAYA ÇIKMAN LAZIMNOT : SİLAH DÖNÜŞÜMÜNDE 5 ESKRİM BRONŞÖRÜ 2 ACI BİBER 2 KUTSAMA KAĞIDI İSTER = ACI BİBER VE ESKRİM BRONSÖRÜ BÜYÜLÜ ASAS VE CADILAR BAYRAMINDAN OLUŞAN CADILAR BAYRAMI SANDIĞINDAN ÇIKAR.

NOT : AYAKKABI DÖNÜŞÜM İTEMLERİ AZRAİLDEN DÜŞER.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş