Serverini Tanıt

Sitemiz aktif ve güncel tutulan private serverleri barındıran bir sitedir. Ücretsiz ola

Server Türü :

metin2sw

Zorluk : Kolay
Durum : kapali
Server Açıklama : Sitemiz aktif ve güncel tutulan private serverleri barındıran
TNT Sloganı : Serverini Tanıt

Sitemiz aktif ve güncel tutulan private serverleri barındıran bir sitedir. Ücretsiz olarak hızlı ve kolay bir şekilde pvp serverinizi ekleyebilir ya da aradığınız pvp serverleri bulabilirsiniz. 

Ayrıca bannerimizi pvp serverlerinize ekleyebilir aldığınız oylara göre sitemizin anasayfasında çıkabilirsiniz. Yeni ve gelişmeye açık bir site olan pvpx.org açıldığı günden itibaren 30 kullanıcıyı bünyesine katmayı başarmıştır. Nitekim hedefimizin en uç noktası günlük ziyaretçi sayısını en üst düzeye çıkarmak olacaktır. Sitemizde metin2 pvp serverler şuan en aktif olarak kullanılan kategoridir. 

Fakat sitemiz genele hitap ettiğinden knight pvp serverler hakkındada gelişmelerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir. Her iki kategoride serverinizi kolayca ekleyebilir ve rahatça aradığınız kategoride serverinizi bulabilirsiniz. Sitemizde bir çok pvp tanıtım sitesinden farklı olarak gelişmiş oto oy sistemi vardır bu sistem oylar yönetici onayına gitmeden anasayfada belirgin bir şekilde pvpniz kontrol edilmeden çıkmasını sağlar. Bu sistem herhangi bir ayrımcılığa karşı geliştirilmiştir. Sitemiz kendi sunucularımızda barındırıldığından dolayı site hızı konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı umuyor ve hepiniz pvp serverleradresimize bekliyoruz site : http://www.pvpx.org

0

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş