Login ekranına sosyal medya hesaplarınızı ekleyin !


  • Anasayfa
  • Login ekranına sosyal medya hesaplarınızı ekleyin !

Pvp serverlerin girişlerinin rengine renk katacağımız süper bir dosya ile karşınızdayım.  Bu eklenti tamamen görsel amaçlıdır. Tabii ki olumlu etkileride olacaktır. Örneğin bazı metin2 pvp server oyuncuları sadece oynamaya odaklıdır. Belki de pvp serverinizin sitesine bile sadece 1 kere girmiştir. Serverinizin sosyal medya hesaplarından haberi yoktur. Ancak bu dosya sayesinde sitenizin sosyal medya hesaplarını giriş kısmına ekleyerek herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca en güzel yanı da bu eklenti sayenizde takipçi, beğeni sayısınız artacaktır. Serverler ile ilgili duyurular genellikle sosyal medya aracılığı ile yapılmakta,  bu eklenti sayesinde takipçi sayınız arttığı için duyurularınızı daha fazla kişiye iletebilirsiniz.

Kodlardan ve grafik işlerinden anlayan arkadaşlarımız dosyaları kendilerine göre editleyebilirler eğer yok ben bu işlerden anlamıyorum diyorsanız olduğu gibi de kullanabilirsiniz. Eğer ben hiç birşey bilmiyorum ama değiştirmek istediğim kısımlar var diyorsanız yorum atın biz size yarım ederiz.

Konuyu çok sapıtmadan direk kuruluma geçiyorum;

– ” Locale_tr ” dosyasını açın
– ” Locale_tr ” dosyasını açtıktan sonra şu dosyaları içine atın; İNDİR
 Paketleme .xml dosyasının içinede şu kodları yazın : KODLAR

– ” Locale_tr ” dosyasındaki “loginwindows.py” dosyasını açın ve şu kodları içine yapıştırın : KODLAR

 

Tüm işlemler bu kadar 😀 Artık metin2 pvp serverlerin login ekranı daha bir renkli olacak.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Ox Eventi Nasıl Yapılır isimli makalemizde metin2 ox eventi, metin2 pvp server ox eventini başlatma ve ox eventi nasıl yapılır konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

14 Mayıs 2014 Saat : 7:41
  Genel

Login ekranına sosyal medya hesaplarınızı ekleyin ! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz