Metin 2 Otomatik Yazı Gönderme Programı


Metin 2 Pvp Server Otomatik Yazı Gönderme Programı

Merhaba arkadaşlar, bugünkü konumuz bir program ile ilgili. Peki ne işe yarar bu program? Bu program ile başka pvp serverlerde kendi serverinizin tanımını otomatik yapabilir (Dikkat edin bu uygulamayla şutlanmanız beklenebilir.) ya da kendi serverinizde bilgi veya tanıtım amaçlı geçmesi istediğiniz yazıları otomatik paylaştırabilirsiniz.

                Daha detaylı bahsetmek istiyorum program özelliklerinden. Her iki kullanım türü için de yapmamız gereken Spam yazısı: kutucuğuna yazmak istediğimiz yazı ve Spam süresine tekrarlanma zamanını girmek. Bundan sonra program kendi hallediyor işleri. Belirttiğiniz sürede belirttiğiniz yazıları paylaşarak sizi büyük bir dertten kurtarıyor. İstediğiniz zaman durdurabilir ve tekrar başlatabilirsiniz.

                Ayrıca bu programın oyuncular için yararı ise bir itemi satın almak istiyorsunuz ve bunu herkese duyurarak bildirirsiniz, satmak isteyen varsa iletişim kurar sizinle. Ne kadar çok yazı o kadar çok kişi görür ve almak istediğiniz iteme daha rahat satıcı bulursunuz.

Ancak dikkat etmeniz gereken 2 husus var;
– Kendi serverinizi yaptığınız server, sizin serverin sitesini engellerse sizin siteniz pvp server içerisinde geçtiğinde ” * * * * * * ” şeklinde çıkacaktır. Bunu önlemek içinde ” siteniz.co m” olarak yazabilirsiniz.

– Eğer item satmak için kullanıyorsanız ve aralıksız kullanıyorsanız ban yeme riskiniz var. Başka bir hesap açıp ordan kullanabilirsiniz yada süre aralığını uzatabilirsiniz.

Bu linki tıklayarak programı indirebilir ve pvp serverinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin 2 Pvp Serverlarda Edit Yapma Hilesi isimli makalemizde metin2 edit hilesi, metin2 edit nasıl yapılır ve metin2 edit yapma konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

24 Mayıs 2014 Saat : 1:34

“Metin 2 Otomatik Yazı Gönderme Programı” için 1 Yorum

  1. betül temel dedi ki:

    Metin 2 de çar kasıyom hesap soyucam para lazım aq

Metin 2 Otomatik Yazı Gönderme Programı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz