Metin2 Erkek veya Kız Karakter Görünmeme


Merhabalar pvp server sahipleri, bugün ki hata çözümümz metin2 karakter gözükmeme ile ilgili, karakter’in ne olduğu önemsiz ama genellik le savaşçı kız karakter gözükmeme sorunları gözlemleniyor. Hemen heyecan yapmayın, bazı testler ile bu sorunun çözümünü bulduk ve sizlerle yenipvpserverlar.com ekibi olarak paylaşıyoruz. Öncelikle root’u hangi program ile kitlediğinizi veya server sahibi, bilişim firmasının kitlediğini bilmeniz veya öğrenmeniz gerekli ki büyük olasılıkla unepk isimle kitlenmiştir. Bu program kitlediği – kapadığı rootları genellikle bozuyor 🙂 . Çözüm aslındametin2-karakter-gozukmeme-sorunu bu şekilde basit bir sebepden olmakta, peki metin2 karakter gözükmeme sorununu nasıl çözeceksiniz ? Hata kaynağını tespit ettiğimize göre şimdi çözüme geçelim, eternexus isimli root kitleme programı sizin devanız, şifanız. Bu programı diğer yazımız olan eternexus indir yazısından indirebilir ve aynı unepk gibi kitliyorsunuz  önemli nokta ise, aynı bozuk rootları değil yedeklediğiniz rootları kullanmanız çünki eskileri zaten bozulmuştu.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Nesne Marketten Alınan İtemlerde 0 Dakika Sorunu isimli makalemizde 0 dakika hatası, 0 dakika hatası çözümü ve metin2 nesne market 0 dakika hatası konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

9 Aralık 2014 Saat : 5:53

“Metin2 Erkek veya Kız Karakter Görünmeme” için 1 Yorum

  1. MelikEAlper ♥ dedi ki:

    Hacker+grafiker,erkek fatma,halısaha maçlara gidr sahada erkekler onun için kavga eder bizden olsun vs. grup wolfteam oynr metin2 geçmişi vr

Metin2 Erkek veya Kız Karakter Görünmeme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz