Metin2 İmparatorluklar


Kıtanın Batı bölgesinde yer alan ve kalabalık nüfusu ile dikkatleri üzerine çeken ilk imparatorluğumuz: Chun Jo. Teokratik bir yönetim biçimi ile yönetilen ve huzurlu bir kesime hitap eden bölge olarak karşımıza çıkıyor ve Metin2 oyununun en ilgi çekici adreslerinden bir tanesi diyebiliriz. metin2-imparatorluklarMetin taşları bu imparatorluğun baş belası diyebiliriz ve bu taşlarla baş etmek de sizsin göreviniz. Metin2 oyununda bu tip imparatorluklar için mücadele vermeye devam ediyorsunuz ve oyuna herhangi bir güncelleme gelmediğini de belirtmek gerekiyor. Forumlarda okuduğum kadarıyla senaryoda ve haritada belli başlı değişikliklerin yapılacağı söyleniyor ancak henüz bu konuda bir gelişme yok!
Metin2 pvp serverler ya da pvp serverler şeklinde bir arama ile farklı adreslere ulaşarak oyunu daha gelişmiş bir şekilde oynayabilirsiniz. Aslında bu gelişmişlik yalnızca karakterlerin daha güçlü olması ve daha hızlı yükselmesi diyebiliriz. Karakterler konusunda sıkıntı yaşıyorsanız eğer sizler de serverlerda yerinizi alarak oyunda daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Online oyun dünyasının popüler adreslerinden bir tanesi olan metin2 sayesinde sizler de bilgisayar başında daha keyifli vakit geçirebilir ve daha profesyonel bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Kusursuz senaryosu ve grafikleri ile başarı elde eden ve dünya genelinde milyonlarca oyuncuyu da tek bir çatı altında birleştiren bu oyun muazzam görselliği ile de sizleri büyülemeye devam ediyor ve farkını en iyi şekilde ortaya koyuyor.

Bir önceki yazımız olan Metin2 ile PvP Server Farkı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

17 Ağustos 2014 Saat : 1:31
  Genel

“Metin2 İmparatorluklar” için 1 Yorum

  1. 500 Internal Server Error dedi ki:

    < !DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 3.2 Final//EN">
    500 Internal Server Error

    Internal Server Error

    The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there is an error in the application.

Metin2 İmparatorluklar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz