Metin2 Log Hatası Nedir ? Metin2 Log Hatası ÇözümüTekrar merhabalar, yenipvpserverlar.com takipçileri farkettik ki sitemizde sık sık oyun sahipleri ve gm lere yardımcı oluyoruz, birazda siz oyunculara yardımcı olmak ve facebook sayfamız üzerinden gelen yoğun istek ile bu günkü bir diğer konumuzda sizlere metin2 log hatası nedir ve metin2 log hatası çözümü konularına değineceğiz.metin2 log hatası çözümü

 

Öncelikle metin2 log hatası nedir ?

Metin2 log hatası, en sık karşılaşılan bir hata türüdür, genellikle metin2.exe ye tıklandığında varsa oto patch açılır ve oyunu başlattığınızda log hatası verir. Bunun nedeni bilgisayarınızın özelliklerinin yetersiz olmasındandır. Eğer bilgisayarınızın donanıma güveniyorsanız driver larını güncellemeniz gerekmektedir. Örneğin, ekran kartınızın en güncel driverını google.com üzerinde aratarak  resmi sitesi üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Güncellemeleri yaptım fakat log hatası devam ediyor ?

Eğer güncellemeleri düzgün bir şekilde yaptığınız halde metin2 log hatası devam ediyor ise, vakit katbetmeden directX programının son sürümünü yüklemeyi deneyin. İndirme linki : http://goo.gl/UDMnCf

E ben herşeyi yaptım fakat hala kurtulamadım bu metin2 log hatasından diyorsanız ;

Belliki indirdiğiniz patch veya metin2 klasöründe bazı sorunlar olunmuş, öncelikle hepsini bir güzel silin, kaldırın, yok edin hiç bir iz kalmasın efenim kendilerinden. Daha sonra ise eğer pvp oynuyorsanız, başka bir pvp nin dosyalarını indirin, orjinal metin2 yi indirin ve ikisini bir kapta birleştirip deneyin. Eğer hata almıyorsanız, artık bu sorunun önceki pvp den veya oyun klasöründe ki dosyalardan olduğuna emin olabilirsiniz.  Düzeldi ise sorun tekrar eski hata veren pvp yi indirip deneyebilirsiniz, fakat tekrar metin2 log hatası verirse silin gitsin kullanmayın bir daha girmeyin o nalet pvp ye.

 

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Kristal Oda Bugu Çözümü isimli makalemizde metin2 kristal oda ışınlanma kodu, metin2 kristal oda kodu ve metin2 kristal oda pack konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Diğerleri ;

  • metin2 log hatası
  • LOG hatas
  • metin2 pvp log hatası çözümü resimli anlatım
  • log hatası
  • log hatası çözümü
  • metin 2 log hatası
  • metin2 log hatası çözümü
7 Şubat 2014 Saat : 2:51

“Metin2 Log Hatası Nedir ? Metin2 Log Hatası Çözümü” için 2 Yorum

  1. Suna Güneş dedi ki:

    En son metin2’deki bir düğüne gitmiştim.

Metin2 Log Hatası Nedir ? Metin2 Log Hatası Çözümü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz