Metin2 Pvp Server “errorCode=200” Hatası


Metin2 Pvp Server “errorCode=200” Hatası

Metin2 ülkemizdeki gençlerin ilgiyle oynadığı bu online oyun birçok online oyunu gölge de bırakarak son zamanlar da piyasaya damgasını vurmuş pvp server özelliğine sahip bir online oyundur. Bu online oyunun birçok özelliği mevcuttur bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse oyunun online olması sebebiyle birçok kullanıcıya açık sürekli hizmet vermekte olup düzenli bir gelişimi vardır. Oyun içi kullanıcılarının oyun içinde bulunan online arkadaşları ile oyun içi görüşme yapabilme olanağı sağlamaktadır. Kendini geliştiren bir oyuncunun kendine özel bir pvp server açarak ekonomik gelir elde etme olanağı da sunmaktadır.

Daha birçok özelliğini sayabileceğimiz bu online oyun kullanıcıları bazı hatalar alabiliyorlar. Bunlardan biri de “errorCode=200” bu hatayı alan kullanıcılar bir Metin2 dosyası kurarak hile dosyası bulundurmayacak ya da pvp dosyası için de bulunmayacak. Oyun klasörü kesinlikle masaüstünde bulunmayacak. Metin2 klasörüne girerek “hshield ve lib” dosyalarını siliyoruz. Daha sonra pvp serverdan indirilen bir packi Metin2 klasörüne atıyoruz. Böylece sorun hal oluyor oyuna “auto pack” den giriş yapabilirsiniz.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki OtoChat Ban Nedir ? isimli makalemizde ban, metin2 ve metin2 oto chat ban konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

22 Mayıs 2014 Saat : 10:31
  Genel

Metin2 Pvp Server “errorCode=200” Hatası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz