Metin2 Pvp Server Flood Hatası


Metin2 Pvp Server Flood Hatası

Metin2 pvp serverler da oluşan bir sorunun çözüm yolunu sizlere anlatmaya çalışacağız. Bu sorunumuzun adı “Flood Hack” peki nedir bu kısaca bahsedip çözümümüze geçelim. Bu aksaklık nedeniyle oyun içi kullanıcılarına “pm” dediğimiz özel mesajlar sürekli olarak gönderiliyor bu da oyuncunun oyun için de sürekli duraksamasına

ve oyununun devamlılığını bozmasına neden oluyor. Diğer bir sorun da oyun içi kanalların bu aksaklık nedeniyle kapanarak oyuna zarar vermesi. Şimdi bunu nasıl çözeceğimizi anlatalım “sysrr” kontrolü yapılır ve “sysrr” da genel olarak şu ifade yer alır: “Analyze: login phease does not handle this packet! Header 100”.

Metin2 pvp serverların birçoğunda bu durumla karşılaşılır bunun için “root” dosyasını pack açıcı bir program yardımıyla açıyoruz. Daha sonra ise “game.py” dosyasını açarak “chat.AppendWhisper(chat.WHISPER_TYPE_SYSTEM,name,locale.WHISPER_ERROR[mode](name))” bu ifadeyi bul sekmesinden aratıyoruz. Bulduktan sonra bu ifadenin hemen alt kısmına “self.interface.CloseWhisperDialog(name)” ifadesini ekleyerek “pack” dosyamızı kapatıyoruz. Böylece sorun çözülüyor ve Metin2 pvp serverınıza durmaksızın ve güven içinde arkadaşlarınızla online olarak devam ediyorsunuz.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 İnjektörü Engelleme - Mss32 Hile Koruma Sistemi isimli makalemizde metin2 pvp serverler injektör engelleme konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

19 Mayıs 2014 Saat : 9:29
  Genel

Metin2 Pvp Server Flood Hatası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz