Metin2 Pvp Server Nedir ?


Metin2 Pvp Server Nedir ?

Öncelik olarak pvp nedir sorusuna bir açıklama getirelim. İngilizce olarak “Public Private Server” yani Türkçesini belirtmek gerekirse halka açılmış özel sunuculardır. Bu sunuculardan yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok ülke de binlerce bulunmaktadır. Bu sunucuların özelliğin de bulunan birçok oyun mevcut bunlardan bir tanesi de Metin2. Dünya genelin de birçok ülke de oynanan bu oyun popülerliğini her geçen gün arttırmakta ülkemizde de tutulan bir online oyun olarak hizmet vermektedir. Bu oyunla kullanıcılar isteklerine uygun bir oyuncu geliştirerek dünyanın her yerinden online olarak giren diğer oyuncularla karşılıklı olarak oyun dünyalarını geliştirmelerini sağlıyor.

Pvp serverlar sayesinde online olan herkesle dünyanın bir ucundan diğer ucuna sohbet etmek imkanı doğuyor. Böylece hem oyununuzu oynuyor hem de arkadaşlarınızla sohbet ederek arkadaşlarınızla olan bağınızı koparmıyorsunuz. Metin2 ‘de de bu tür özelliklerin hepsi mevcuttur. Sıradan bir oyuncu olarak başladığınız bu oyun da kendinizi geliştirerek bi metin2 pvp server  sahibi olacak kadar gelişmiş bir oyuncu olabilir ve sayılı oyunculardan olabilirsiniz.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Pvp Server "errorCode=200" Hatası isimli makalemizde Metin2 Pvp Server errorCode=200 Hatası ve metin2 pvp serverler eror code hatası konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

20 Mayıs 2014 Saat : 9:31
  Genel

Metin2 Pvp Server Nedir ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz