Metin2 Pvp Server Programlarının Girişleri


Metin2 Pvp Server Programlarının Girişleri

PUTTY

Metin2 pvp serverlerin vazgeçilmez programlarından biri puttydir. Buradan serverinize reboot atabilirsiniz, online sayısını öğrenebilirsiniz, chleri açıp kapatabilirsiniz kısacası çoğu şeyi yapabilirsiniz. Bu makalede size putty kullanımını kısaca anlatmaya çalışacaz.

İlk önce putty programını açalım. Ardından giriş yapmak için ip kısmına serverinizin ip adresini yazıyoruz.(Vps aldığınız şirketti verdiği rakamlar). Portu kısmınada 22 yazıp open diyoruz. Ardından karşınıza bir sayfa çıkacak burada  ;

Login ass : root
password : şifreniz

yazıp enterleyin. Bu arada arkadaşlar şifrenizi yazarken * * * * * * gibi işaretler çıkmaz, yazılmamış gibi gözükür.

NACİVAT

Kurulum işlemi bitince nacivat.exe ye tıklayıp programımızı açıyoruz. 5-10 saniye bekleyince karşınıza ” Nacivat Lite ” adında yeni bir sayfa çıkacak. Nacivat Lite sayfasında sol üst kısımdan Connectiona tıklayıp Mysql sekmesini açıyoruz ve aşağıdaki şekilde dolduruyoruz;

Connection Name : Server Adi
Host Name / IP Adress : Size Verilen
IP Adresi Port : 3306
User Name : root
Password : Size Verilen Sifre

Yazıp tamama tıklıyoruz. Ardından sol kısımda serverinizin adında mysql bağlantısı oluşcak ona 2 kere tıkladıktan sonra karşınıza tablolar çıkıyosa başarıyla bağlanmışsınız demek.

FİLEZİLLA

ip: Bu kısma ip adresinizi yazın.
Kullanıcı Adı: Buraya root yazın, eğer değitşirmediyseniz. Genelde roottur.
Pasword : Buraya şifrenizi yazın
Kapı:22

bunları yazdıktan sonra tamam diyerek pvp serverler in filezillasina girebilirsiniz.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Hangi Pack ne işe yarar isimli makalemizde Metin2 Hangi Pack ne işe yarar, metin2 pack ve metin2 pack ne işe yarar konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

17 Mayıs 2014 Saat : 2:13

Metin2 Pvp Server Programlarının Girişleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz