Metin2 Pvp Serverler’de M2-Xmodv2.5 kurulumu


Merhabalar arkadaşlar, yeni gelen patchlerle beraber hile kulllanımının zorlaştığı zaman da karşımıza M2-Xmod hilesi ile tanıştık.

Evet arkadaşlar yenipvpserverlar.com olarak, yeni gelen patchlerle metin2 ve pvp serverlarda metin2 hilelerini sizlere sunmaktan gurur duyarız. Auto patce uygun olarak olan m2-xmod hilemiz bünyesinde bulunan multihack güçlendirilmiştir. Hilemize Level bot özelliğiyle de yaratıkları kolayca çekerek 7x ile kesmemize olanak tanır.

M2-Xmod 2

 

Bu sefer ki yapımcımız olan Joke, v2.5 sürüm olarak karışımıza m2-xmod ile çıkmıştır.

m2-xmod hilesi

Hilemizin Kurulum Aşamaları:

  • Hilemizi kurmadan önce kesinlikle Metin2 oyunumuzun en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olunuz.
  • İndirmiş olduğumuz m2-xmod hilesinin içindeki dosyalarımızı, Metin2 oyumuzun bulunduğu dizin klasörünün içine yapıştırıyoruz.
  • Oyunumuza girmeden önce m2-xmod  2.5.exe’yi açtıktan sonra aktifleştirmek istediğimiz özellik ve hileleri seçerek start client butonuna tıklıyoruz. Biraz bekledikten sonra oyunumuzun giriş ekranında hesabımızla giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta bulunan “Snow Hackbar”  ile hilemizi aktifleştiriyoruz.
  • İndirmek için Aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

İNDİR

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Pvp Serverler'de 2014'de Çalışan 7x Damage Hack isimli makalemizde metin2 damage hack, metin2 damage hack 2014 ve metin2 damage hack 7x konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Diğerleri ;

  • metin2 pvp server kurulumu
24 Nisan 2014 Saat : 10:30

Metin2 Pvp Serverler’de M2-Xmodv2.5 kurulumu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz