Metin2 “Themida” Hatasının Çözümü


Merhaba arkadaşlar,

Bu konumuz da metin2 pvp serverler de alınan  ” metin2 themida ” hatasının nasıl çözüleceğini anlatacağız.

“Metin2 Themida” hatasını almanızın sebebi bilgisayarınızda yüklü olan SÖZDE bilgisayar hızlandırıcı programların yüklü olmasıdır. Bu programlardan en popüler olanları da “Advanced System Care” ve “iObit”tir. Yok, o programlar bende yüklü değil diyorsanız program dosyalarına tekrar bakmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu programların çoğu kullanıcı tarafından isteyerek değil de ek yollarla İSTENMEDEN yükletilmektedir. Konuyu fazla sapıtmadan tekrar konumuza dönelim.

Bu hatayı engellemek için tek yapmanız gereken bu programları bilgisayarınızdan silmeniz gerekmektedir. Bu programları bilgisayarınızdan silerseniz hatayla karışılaşmazsınız. Arkadaşlar bu arada bir açıklama yapmak istiyorum, ” Advanced system care “, “iObit” gibi programlar görünüş olarak bilgisayarınızı hızlandırıyor olabilir ancak gördüğünüz gibi bir çok programın açılmasını da engellemektedir aynı zamanda bu programlar bilgisayarınızın ömrünü de azaltıyor o yüzden bu programları kullanmanızı asla ama asla tavsiye etmiyoruz.

Eğer bu programları sildikten sonra “Metin2 Themida” hatasını almaya devam ediyorsanız bilgisayarınıza geri yükleme yapın. Bilgisayarınızı hata almadan önceki bir tarihe geri yükleyin. Eğer hata almaya devam ediyorsanız ” Program Ekle/Kaldır ” dan bilgisayarınızda yüklü olan programların isimlerini yorum olarak yazarsanız size yardım edebiliriz.

Hepinize iyi oyunlar..

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Yeni Pvp Server Pack Açma Programı isimli makalemizde metin2 pack açma programı, metin2 pack düzenleyici ve metin2 yeni pack düzenleyici konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Diğerleri ;

 • themida hatası metin2
8 Haziran 2014 Saat : 2:44

“Metin2 “Themida” Hatasının Çözümü” için 4 Yorum

 1. Fatih Bilek dedi ki:

  http://i.hizliresim.com/0V5j49.png kardeş bu hatayı alıyorum metin2yi sil yeniden kur deme denedim olmuyor

 2. nevton dedi ki:

  KARDEŞİM BENDE ÖYLE Bİ PROGRAM YOK YAW AMA O HATAYI VERİYOR NASIL YAPICAM SÖYLERSEN COK İYİ OLUR

 3. oguzhan çetin dedi ki:

  kardeş o programlar yok hata
  yı alıyorum

 4. oguzhan çetin dedi ki:

  kardeş o programlar yok hata
  yı alıyorum programlarım

Metin2 “Themida” Hatasının Çözümü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz