Metin2 TR-GF Yang bugu – yang Hilesi


Metin2 TR-GF Yang bugu – yang Hilesi

Hesabınız 28 level oluyor ve aynı zamanda hiçbir durumda, hiçbir şekilde ah yu görevlerini de aynı zamanda yapmamış oluyor. Ah-yu giderek kocaya ait olan mızrak görevini başarılı bir şekilde alıyoruz. Görevi başarılı bir şekilde tamamlayıp son kısma gidiyoruz. İşte burada oldukça iyi bir dikkat gerekmektedir. Tek bir hata hayatımıza mal olacaktır. Çünkü yaptığımız görev gidecektir. Öncelikle görev bitmişti, mızraklarımız envanterde; bir bakın. Sonrasında modemin kapatma tuşuna parmaklarımızı götürüyoruz ancak modemi kapatmıyoruz. Sonra faremizi ahyunun üzerine getirip, aynı zamanda elimizi de modem kapatma düğmesinin üzerinden çekmiyoruz. Şimdi modem kapatma düğmesine basıp basar basmaz ahyunun üzerine seri bir şekilde tıklayın! Oyun gittiği için modemi tekrar açın ve oyuna girdiğiniz yangcıklarınızın tekrar geldiğini görün.

Modeme eğer reset atma şansınız yok ise şu şekilde bir yolda izleyebilirsiniz. Görev yöneticisine gelip metin2client.bin üzerine gelin işlemi sonlandırın. Burada evet yada hayır demeden pencereyi ahyunun üzerine getirip evete tıklayıp tıklar tıklamaz ahyuya seri bir şekilde tıklayın. Oyun kapanmış olacaktır ancak oyuna tekrar girdiğiniz para exp hesabınızda olurken görev gitmemiş olacaktır.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Çekme Hilesi 2015 Şubat isimli makalemizde 2015 çekme hilesi, şubat çekme hilesi ve yeni çekme hilesi konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

26 Ocak 2015 Saat : 10:45

Metin2 TR-GF Yang bugu – yang Hilesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz