Metin2 Yeni Pvp Server Pack Açma Programı


Merhaba bugün size öğreteceğim konu belki de en temel konulardan biri. Eğer Metin 2 Pvp Serverinizde pack açmayı bilmiyorsanız sitemizdeki diğer eklemelerin bir çoğunu yapamazsınız, serverinizde düzenleme yapamazsınız. Pack Açmak için bir program kullanacağız ve ben size bu programın kullanışını göstereceğim.

Ne işe yarar Pack Açma? Pack açma sayesinde server dosyalarınızı ortaya açabilir ve düzenlemek istediğiniz dosyayı düzenleyip kaydettikten sonra serverinizde göstermenizi sağlar. Her PvP sahibi oyuna kendinden bir şeyler eklemek ister, bunun yolu Pack açmayı bilmekten geçer.

Öncelikle programı bu linkten indirelim. İndirdik ve programa girdik şimdi ne yapacağız? Öncelikle yapmamız gereken Pack Klasörünü Seç diyerek serverimizin klasör yolunu programa göstermek. Daha sonra düzenlemek istediğiniz dosyayı seçerek Açma İşlemini Başlat diyorsunuz. Değişiklikleri yaptık, kaydettik şimdi PvP serverimize dosyayı yeniden yüklemek için dosyayı Tekrar paketlememiz gerekmekte. Bunun içinde programın sağ kısmında XML seç diyerek yeni dosyayı gösteriyoruz ve Tekrar Paketle tuşuna basıyoruz. Son olarak paketlenmiş dosyayı PvP serverimize gönderiyoruz ve serverimizde değişikler oldu. Başarılar!

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Molebox Launcher Hatası ve Çözümü isimli makalemizde metin2 molebox, metin2 molebox hatası ve molebox launcher çözümü konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

8 Aralık 2014 Saat : 4:55

Metin2 Yeni Pvp Server Pack Açma Programı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz