mysql_real_connect : access denied for user [email protected] hatası çözümüMerhaba arkadaşlar,  sık karşılaşılan metin2 pvp serverler hatalarından biriside mysql_real_connect : access denied for user [email protected] hatasıdır. Daha önce ki paylaşımlarımıza şöyle bir göz attığımda, metin2 pvp serverler sahiplerinin değilde, metin2 pvp serverler oyuncularının dertlerine daha çok derman olmaya başladığımızı farkettim 🙂  Hatta bazı pvp serverler sahipleri mail ile, aldığı hataları veya artık onlara da yardımcı olmamız isteklerini bizlere ilettiler, tabiki yenipvpserverlar.com sizler için var,  bizde onları kırmayak öncelikle mysql_real_connect : access denied for user [email protected] hatası ile şubat ayının ilk açılışını yapmaya karar verdik 🙂

access

Öncelikle mysql_real_connect : access denied for user [email protected] hatasının ne olduğunu bilelim daha sonra çözümüne geçelim. Çünkü bu hatanın genel nedenin çözümü sadece sizle saklı hatta işi dalgaya vurursak içinizde saklı bile diyebiliriz.  Bu hata ( hatanın ismi okadar uzun ki 3. kez yazmaya üşendim açıkcası) genel olarak filesiniz den kaynaklanmaktadır.  Filesinizi doğru ve eksiksiz attığınızdan emin olun. Hatta bir kez daha mysql dosyalarını tekrar atın. Muhtemelen sorununuz çözüldü fakat çözülmediyse, freebsd işletim sisteminize tekrar mysql kurmanız veya mysql şifresini değiştirmeyi denemeniz gerekli. Bunu siz yapamıyorsanız sunucuyu aldığınız yere söyleyebilirsiniz.  Aldığınız yer muhtemelen bu isteğinizi (anlıyorsa) gerçekleştirecekdir. Bunlar yapıldıkdan sonra eğer filesiniz sorunlu değil ise %100 çözüme ulaşacaksanız. Files hatalı ise, istediğiniz kadar çırpınsanızda hiç bir işe yaramayacak ve boşa zaman harcamış olacaksınız. Yenipvpserverlar.com hata çözümü ekibi olarak, bizlere tüm sorunlarınızı konu altından yorum olarak bildirebilir, üşengeçseniz de en azından bir teşekkür yorumu yazarak bizlere, moral bağışı sağlayabilirsiniz.

 

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Fatal Error Hatası Nedir ? Metin2 Fatal Error Hatası Çözümü isimli makalemizde fatal mt2, metin2 fatal error ve metin2 fatal error indir konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

28 Şubat 2014 Saat : 1:37

“mysql_real_connect : access denied for user [email protected] hatası çözümü” için 2 Yorum

  1. Ayaz dedi ki:

    İyi günler benim sunucum var. Lagdan dolayı game dosyasını silip tekrar yükledim , aynı şekilde mysql dosyasinida. Ama olmadı . Nacivata da baglanmiyor, site veritabanınada. Putty ve filezillada problem yok.

  2. cuma a dedi ki:

    asdasdasdasdasdasdasdasdads

mysql_real_connect : access denied for user [email protected] hatası çözümü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz