OtoChat Ban Nedir ?


OtoChat Ban Nedir ?

Metin2 pvp serverler online olarak oynanan ve dünya çapın da geniş bir popülerliğe sahip sayılı oyunlardan biri. Bu eşsiz oyunun dünyanın her yerinden 7/24 yani kesintisiz olarak oyuna dahil olabilen oyucularla oynanması için

tasarlanmış pvp server özelliğinde bir oyundur.  Pvp özellikte olması dünyanın her yerinden herkesin oyuna dahil olabilmesini sağlıyor. Bu oyunun bilinmesi gereken bazı özellikleri var eğer oyunuzun zevkli geçmesini ve can sıkıcı kişilerle oyununuzun berbat olmamasını istiyorsanız bu özellikleri bilmeniz gerekir.

İşte bu özelliklerden biri oyun için de bulunan argo kötü söz ve küfür gibi aşağılayıcı sözler kullanan kullanıcılara “oto chat ban “denilen bir sistemle müdahale edilmesidir. Bu özellik sayesin de birçok kullanıcı bu kişilerle muhatap olmadan oyunlarına zevkle devam edebilmektedir. Oyuncunun chat bölümünün engellenmesi sayesinde aşağılayıcı sözler kullanması engellenir bunun için belirli süreler koymakta sizlerin elindedir.

Metin2 de bulunan bu özellik ile oyun dünyası daha gerçekçi ve dünya çapında kabul görmüş oyunlar arasına girebilme şansını arttırmıştır. Siz de bu konuya dikkat edin ve ettirin.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Pvp Server Flood Hatası isimli makalemizde metin2 flood sorunu, Metin2 Pvp Server Flood Hatası ve pvp flood konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

19 Mayıs 2014 Saat : 9:31
  Genel

OtoChat Ban Nedir ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz