Pvp Serverinizde Küfür ve Reklam Engelleme


Pvp Serverinizde Küfür ve Reklam Engelleme

 Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda metin 2 pvp serverinizde sohbet alanını kullananlar için bir ayarlama yapacağız. Bu ayarlama ile sohbette Küfür ve Reklam yapanların yazıları kimseye görünmeyecek, böylece daha temiz bir oyun ortamı sunmuş olup, oyuncularınızı reklam yoluyla başka serverlere gitmesine engel olmuş olacaksınız.

Bu uygulama bazı arkadaşlar tarafından parayla satılmakta, ama biz serverinizi daha iyi hale getirmek için  bir çok uygulamayı ücretsiz olarak size ulaştırıyoruz. Bu uygulamayı yapabilmek için Pack açmayı ve kapatmayı bilmek zorundasınız.

  • İlk önce buradan indirdiğiniz dosyayı bir yere çıkartalım (Sağ tık>>Buraya çıkart yolu ile.)
  • Ardından oyunun ana dizinini yani root dosyasına girelim ve içindeki dosyalardan  “uichat.py” adlı dosyayı buluyoruz ve yukarı linkteki verdiğim dosyanın çıkartılmış haliyle değiş tokuş yaptırıyoruz.
  • İşlemler bu kadar şimdi root dosyasını kapatarak oyuna giriyoruz ve reklamcılardan ve klavye delikanlılardan serverimizin kurtuluşunu izliyoruz.

ÖNEMLİ UYARI: Eğer pvp serverinize girmeye çalışırken bir hata ile karşılaşırsanız yapmanız gereken pack klasörünü yeni hazırlanmış client’le değiştirmek.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Pvp Server 2014-2015 Diff Kodları isimli makalemizde diff kodları, files diff ve metin2 diff konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

22 Mayıs 2014 Saat : 7:55

Pvp Serverinizde Küfür ve Reklam Engelleme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz