Pvp serverler da veya metin2 de Binekler ve Özellikleri Nelerdir ?


Merhabalar sevgili, yenipvpserverlar.com takipçileri, At binmek ve Binekler ulaşım için olmazsa olmazlardandır.  Bugün ki konumuz metin2 ve metin2 pvp serverlar’da Binekler. Binekleri: Basit Binekler, Kökenleri, Basit Binek Tablosu, Özel Binekler olmak üzere dört kısımda incelemeye çalışacağız.

Basit Binekler

Binekler 75 level ve üstü için olmakla beraber, üzerinde iken At skillerini kullanabilirsiniz. Binekten indiğiniz zaman bineğiniz kaybolur. Bineğimize tekrardan binebilmek için, atınızı yollamanız gerekmektedir.Binekten inmek için kullanacağımız tuş kombinasyonu ise Control+G’dir

Kökeni

Sürgün Mağarasında ki canavarları kesirek elde edeceğimiz, Eski Tahta Kutu Eski Tahta Kutu.png ları binek mühürleridir.

  •  5 Adet Aslan Mührü Domuz Mührü.png
  • 5 Adet Kaplan Mührü Domuz Mührü.png
  • 5 Adet Kurt Mührü Domuz Mührü.png
  • 5 adet Domuz Mührü Domuz Mührü.png


Basit Binek Tablomuz

Aslan: Level bakımından 85‘e ulaşan oyuncular kullanabilir. Özelliği ise Saldırı Gücüne  + 200 puan katmasıdır.
aslan

Kaplan: Level bakımından 85‘e ulaşan oyuncular kullanabilir. Özelliği ise Savunma +125 puan katmasıdır.

kaplan

Kurt: Level bakımından 80‘e ulaşan oyuncular kullanabilir. Özelliği ise Savunma + 100 puan katmasıdır.

kurt

Domuz: Level bakımından 75‘e ulaşan oyuncular kullanabilir. Özelliği ise Savunma + 75 puan katmasıdır.

domuz

 

Özel Binek Tablomuz

Beyaz Aslan: Bunun için Beyaz Aslan Mührüne Beyaz Aslan Mührü.png  ihtiyacınız vardır.  Nesne Marketinden 130 EP (Ejderha Parası) temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular level’dan itibaren kullanabilir. 40 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken %30 EXP ve At Skillerini kullanılabilir. Ticareti yapılmamaktadır.

 

Beyaz Aslan‎‎‎‎

Savaş Yaban Domuzu: Bunun için Savaş Yaban Domuzu Mührüne Savaş Yaban Domuz Mührü.png ihtiyacınız vardır. Tombala, Gizemli Sandık, Kader Çarkı‘ndan temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 20 Level’dan itibaren kullanabilir. 480 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken Canavarlara karşı 20% güçlü vuruş ve At Skillerini kullanma imkanı verir. Ticareti yapılabilmektedir.

Savaş Yaban Domuzu

Kızgın Kurt: Bunun için Kızgın Kurt Mührüne Kızgın Kurt Mührü.png ihtiyacınız vardır. Tombala, Esrarengiz Yakut Sandığı‘ından temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 20 Level’dan itibaren kullanabilir. 480 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken 10% kritik vuruş şansı ve At Skillerini kullanma imkanı verirTicareti yapılabilmektedir.

Kızgın Kurt

 Kral Kaplan: Bunun için 6 farklı renkte olan Kral Kaplan Mühürlerinden birini Kral Kaplan Mühürleri.png ihtiyacınız vardır. Kral Kaplan Kristali, Kader Çarkı (altın mühür)‘ndan temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 1 Level’dan itibaren kullanabilir. 480 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken 20% EXP bonus şansı ve At Skillerini kullanma imkanı verir. Ticareti yapılabilmektedir.

Kral Kaplan Mavi‎‎‎‎ Kral Kaplan Kırmızı‎‎‎‎ Kral Kaplan Sarı‎‎‎‎ Kral Kaplan Yeşil‎‎‎‎ Kral Kaplan Beyaz‎‎‎‎ Kral Kaplan Gri‎‎‎‎

Vahşi Kaplan: Bunun için Vahşi Kaplan Mührüne Vahşi Kaplan Mührü.png ihtiyacınız vardır. Tombala Nesne Market Kader Çarkı‘ndan temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 20 Level’dan itibaren kullanabilir. 480 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken 10% Kritik vuruş şansı ve At Skillerini kullanma imkanı verir. Ticareti yapılamamaktadır.

Vahşi Kaplan‎‎‎‎

Yırtıcı Aslan: Bunun için Yırtıcı Aslan Mührüne Yırtıcı Aslan Mührü.png ihtiyacınız vardır. Tombala Nesne Market Kader Çarkı‘ından temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 20 Level’dan itibaren kullanabilir. 480 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken 10% Alınan hasarı azaltır ve At Skillerini kullanma imkanı verir. Ticareti yapılmamaktadır.

Yırtıcı Aslan‎‎‎‎

Rudolph: Bunun için Rudolph Mührüne Rudolph-Siegel.png  ihtiyacınız vardır. Patron ve Metinler‘lerden temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 1 Level’dan itibaren kullanabilir. 7 günlük bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken At Skilleri kullanılamaz. Ticareti yapılmamaktadır.

Rudolph‎‎‎‎

Kutup Predatörü: Bunun için Kutup Predatörü Mührüne Mühür.png ihtiyacınız vardır. Bahar Tombalası‘ından temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 1 Level’dan itibaren kullanabilir. 720 saatlik bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken +60 sürüş hızı kazandırır ve At skilleri kullanılmaz. Ticareti yapılmamaktadır.

Kutup Predatörü

 

Zırhlı Panda: Bunun için Zırhlı Panda Mührüne Mühür.png ihtiyacınız vardır. Nesne Market‘ten temin edebilirsiniz. Özellik olarak: Oyuncular 1 Level’dan itibaren kullanabilir. 7-15 günlük değişen bir biniş süresine sahiptir. Üzerinde iken +60 sürüş hızı kazandırır ve At skilleri kullanılmaz. Ticareti yapılmamaktadır.

Yazımız metin2 ve metin2 pvp serverlarda, binekler hakkında olan konumuz burada son buluyor, umarım ufakta olsa bir yardımımız dokunmuşsa ne mutlu bize sayın yenipvpserverlar.com takipçileri bir sonra ki yazımız da görüşmek üzere esenle kalın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Pvp serverler da veya metin2 de Madalyon Nasıl Elde Edilir ? isimli makalemizde at madalyonu düşürme, at madalyonu düşürme taktiği ve at madalyonu düşürme taktikleri konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

16 Nisan 2014 Saat : 4:04

Pvp serverler da veya metin2 de Binekler ve Özellikleri Nelerdir ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz