Yeni hazırlanmış Efsun Kontrol Eklentisi


Yeni hazırlanmış Efsun Kontrol Eklentisi

Bu yazımızda aslında Türk pvp serverlerinde pek fazla bulunmayan ve yeni çıkmış bir eklentinin paylaşımını yapacağız. (Bizde yabancı forumlardan aldık.) Yabancı forumdan aldığımız dilin yabancı olduğunu kanıtlamaz. Oturup sizler için birde Türkçe’ye çevirdik. Nedir peki bu eklenti?

Bu eklenti sayesinde eklediğiniz efsunların karakteriniz üzerindeki toplam etkisini bir pencerede görebilir ve eksiklerini tamamlayarak istediğiniz gibi güçlü bir karakter yaratabilirsiniz. Defans ve Saldırı kategorisi altında 23 farklı geliştirmenin puanı var. Dediğimiz gibi Türk serverlerinde pek yaygın bir eklenti değil, kullanarak bir farkındalık yaratabilir ve kullanıcıya hızlı ve detaylı bir envanter sunmuş olursunuz. Ayriyeten kurması zor değil, aksine her şeyi biz hallettik.

  • İlk yapmamız gereken serverimizin locale_tr dosyasını açmak.
  • Ardından locale/tr/ui klasörünü takip edelim ve içinde bulunan inventorywindow.py dosyamızı bu linkten indereceğiniz dosya ile değiştirelim.
  • Son olarak locale_tr dosyamızı paketleyerek serverimizin root dosyasını açalım ve diğer dosyaları da değiştirelim. Oyuna attığımızda her şey tamamdır, artık serverinizde detaylı bir efsun kontrol sistemi bulunmakta.

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin2 Molebox Launcher Hatası ve Çözümü isimli makalemizde metin2 molebox, metin2 molebox hatası ve molebox launcher çözümü konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

29 Mayıs 2014 Saat : 6:41

Yeni hazırlanmış Efsun Kontrol Eklentisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz