Yeni Metin2 12x Hilesi ! – 2014 Mayıs


Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere yep yeni çıkan ve tüm pvp serverlerde çalışan metin2 pvp serverler de çalışan 12 x hilesini paylaşacağız. Hileyi paylaşmadan önce bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım.

7x hilesini bilmeyiniz yoktur herhalde. Kiminiz 7x hilesini, bir skili art arda 7 kere vurması olarak tanıyosunuzdur kiminiz kılıcı kıbırdatmadan otomatik olarak vurması olarak biliyorsunuzdur kiminiz ise her 2 özelliğini de biliyorsunuzdur. Bunun sebebi ise ortalıkta birbirinden bağımsız birsürü 7x ismi altında hile paylaşılmasıdır. Ancak şüphesiz hepsinin tek bir ortak noktası var, hepsi pvp serveri kolaylaştırıyor 🙂

İndirme linklerini vermeden önce size hile kullanırken banlanma riskini azaltmak için bir kaç öneride bulunacağım. Pvp serverler  de herkesin olduğu ortamda hileyi kullanmayın mümkünse gece kullanın hileyi ve asla ama asla duellolarda kullanmayın çünkü banlanma riskinizi artırır. Eğer emek server ise kasılırken ve boss keserken kullanabilirsiniz hele yakın dövüş ninja iseniz deymeyin keyfinize. Çünkü yakın dövüş ninjanın yeteğeni olan zehirli bulutun zehirleme özelliği var. Özellikle boss keserken zehre çok ihtiyac duyarız. Bu hile sayesinde zehirli bulut bossa 12 kere işleyecektir ve 12 tanesinden elbet biri tutup boss zehirlenecektir.

Lafı çok uzattık, sizleri meraklandırmayıp indirme linklerimizi verelim hemen;

İNDİRMEK İÇİN TIKLA (MEDİAFİARE)

KULLANIMI

– İndirdiğiniz dosyanın içindeki dosyaları metin2 pack dosyasının içine atın ve metin2 yi başlatın 🙂

7x Metin2 Hile 7x Pvp Damage Phantom Pack indir

Metin2 pvp serverler hakkında bir önceki Metin 2 Otomatik Yazı Gönderme Programı isimli makalemizde metin2 mesaj botu, metin2 oto mesaj ve metin2 pvp server mesaj botu konuları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

30 Mayıs 2014 Saat : 11:37

“Yeni Metin2 12x Hilesi ! – 2014 Mayıs” için 1 Yorum

  1. olmiyor dedi ki:

    olmiyor lisamt2 de

Yeni Metin2 12x Hilesi ! – 2014 Mayıs Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz