Metin 2 PvP 2014 Giriş Ekranı

Metin 2 PvP Yeni Giriş Ekranı Merhabalar, bu yazımızda siz PvP serverlerine yenilik katmaya çalışa

Server Türü :

Metin2 Game Dosyaları

İp/Site :
Zorluk :
Durum : kapali
Site : http://
Server Açıklama : Metin 2 PvP Yeni Giriş Ekranı Merhabalar, bu yazımızda siz PvP serve
TNT Sloganı : Metin 2 PvP 2014 Giriş Ekranı

Metin 2 PvP Yeni Giriş Ekranı

 Merhabalar, bu yazımızda siz PvP serverlerine yenilik katmaya çalışan arkadaşlarımıza oyunlarına yep yeni bir giriş ekranı tasarlatacağız. Aslında dosyamız hazır ama kendi serverinize göre değiştirmeniz gereken kısımlar bulunmakta.

Öncelikle bu linkten vereceğim .psd dosyasını indirelim. Bu dosyayı düzenlemek için Adobe Photoshop programına ihtiyacınız var, sizde var sayarak anlatıma devam ediyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim, PS kullanmak ustalık işidir, eğer bilginiz yoksa birkaç değişiklik yapabilirsiniz. Bunun anlatımını yapamam çünkü konumuz değil, ps ile ilgili internette istemeyeceğiniz kadar çok anlatım var bunlardan yararlanabilirsiniz.

DerinMt2 yazılı yeri Metin aracı ile düzenliyor ve kendi serverimizin ismini yazıyoruz. Daha farklı eklemeler yapabilmek için dediğim gibi bilmek gerekli. Örneğin içinde kullandığım resimleri değiştirebilir, yeni yazılar ekleyebilir veya yeni bir .psd çizebilirsiniz. Eğer değişiklikler tamamsa yapmamız gereken basit; Dosya>>Farklı Kaydet yolu ile dosyamızı login.jpg adında kaydediyoruz. Son olarak yapmamız gereken pack dosyamızdaki locale_tr adlı dosyayı açarak source/locale/tr/ui yolundaki login.jpg dosyasıyla yeni hazırladığımız dosyayı değiştiriyoruz ve pack dosyasını kapatıp kaydettikten sonra login ekranınızı keyifle izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar son zamanlar da önüne geçen metin2 pvp server açar oldu. Artık serverlerin tutulma ihtimalleri çok düşük. Serverinizi popüler bir server olmasını sağlamak istiyorsanız diğer serverlerden farkınız olmalı. Yani klasik bir metin2 yerine değişik bir metin2 sunmalısınız. Unutmayın herkes farklı şeyleri sever

0

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş