Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar?

Metin2 çeviklik efsunu nedir?

metin2-ceviklik-efsunu
Metin2 çeviklik efsun dizilişi için çok farklı söylentiler dolaşmaktadır. Genel anlamda metin2 çeviklik efsunu defans arttırma özelliği ile sizlere fayda sağlamaktadır. Her ne kadar çeviklik statü olarak arttırdığınız savunma değeriniz artmıyor gibi gözükse de buna inanmayınız.
Genellikle ninjalar için çok önemli bir faktördür. Çünkü savunmanın yanı sıra saldırı hızını da etkiler ve ninjaların olmazsa olmazı olan hızlı saldırı ve çelik gibi bir savunma yaratmanızı sağlar.

Metin2 ninja çeviklik efsunu şart mıdır?

Metin2 ninja için çeviklik efsunu olmazsa olmazdır. Çünkü ws lerde mevcut bir başarı elde etmek ve rakiplerinizi yenmek istiyorsanız defans her şeydir.

Hangi itemlere çeviklik efsunu eklenir?

Bu soru çok sık sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı ise silah ve iç itemlere genellikle gelmektedir. Çeviklik efsunun doğrudan var olduğu küpeler ise ninjaların olmazsa olmazlarıdır. Sadece ninjalar için değil şamanlarda çeviklik efsununu sık olarak itemlerine eklemektedirler. Şamanlar içinde çünkü savunma önemli olduğu için hp, kritik ve defans üçlüsü arasında sağlam yüklemeler yapmaktadırlar.

0

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş