Metin2 Load Locale Error (locale/tr/locale_game.txt) Hatası Nedir ? Nasıl Çözülür ?


Yenipvpserverlar.com, hata çözüm ekibi olarak, bir diğer sık karşılaşılan hata olan Metin2 Load Locale Error hatasının çözümünü sizler için yazıya döktük. Bu hatayla genelde yanlış indirmeden veya dosyalarla oynamadan dolayı karşılaşırsınız , daha fazla uzatmandan hatanın çözümüne geçecek olur isek, öncelikle indirdiğiniz pack in içine daha sonra ise index dosyasına girin,  bu dosyayı tavsiyen notpad ++, yoksa notepad ile açıyor, loadlocalerrordaha sonra yavaş yavaş alt satırlara bakıyoruz. İndikce değişen yazıların içerisinde sizinde dikkatinizi çekicekdir, locale yazıları gelecek, burada locale/honkong yazısından 2 tane olanı buluyoruz ve locale/tr yada locale/türkiye olarak değiştirip deniyoruz. Eğer ki Metin2 Load Locale Error (locale/tr/locale_game.txt) hatası çözülür ise konu altından bir teşekkür, çözülmez ise yeni hatayı veya çözülmediğini belirtiyoruz. Salatımızın tarifi bu kadar afiyetle yiye(deneye) bilirsiniz. Tekrar iyi oyunlar dileriz.

01.06.2014 Güncelleme : Arkadaşlar,  Metin2 Load Locale Error hatasının genel bir çözümü yok, her serverda farklı bir çözüm vardır. Bu nedenle  yeniden normal metin2 yi indirip, gireceğiniz server ı içine atmanız garanti sonucu verir. Hala daha çalışmaz ise pvp server da sorun vardır.

14.06.2014 Güncelleme : Yunus : Arkadaşlar Eyer Bu yazının Dediği Gibi Olmuyorsa normal Mt2 Türk Metin2Launceri Açın Dolsun Sonra Kapatın Sonra Pvp Metini atın Oyuna Girin Keyfini Çıkarın 

0

Yorumlar

Yorumlar (20 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş