Metin2 Pvp Server Yedek Alma

Metin2 pvp serveriniz var ise kesinlikle belli bir periyodik zaman dilimlerinde pvp serverinizin ye

Server Türü :

Genel

İp/Site :
Zorluk :
Durum : kapali
Site : http://
Server Açıklama : Metin2 pvp serveriniz var ise kesinlikle belli bir periyodik zaman di
TNT Sloganı : Metin2 Pvp Server Yedek Alma

Metin2 pvp serveriniz var ise kesinlikle belli bir periyodik zaman dilimlerinde pvp serverinizin yedeğinizi almalısınız. Çünkü, serverinizde oluşabilecek bir hata söz konusu olduğunda pvp serverinizin tüm verilerini kaybedebilirsiniz. Karakterleri silinen oyuncular, pvp serverinizi bırakacağı için herşeye yeniden başlamanız gerekmektedir. Asla ama asla “Benim metin2 pvp serverime bir şey olmaz” diye düşünmeyin. Çünkü her an herşey olabilir. Sunucunuzda bir hata oluşabilir veyahut serveriniz saldırıya maruz kalabilir.

Eğer pvp serverinizin online sayısı çok fazla ise mutlaka her akşam yedek almalısınız. Eğer fazla oyuncunuz yok ise 4-5 günde bir yedek alabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki, her oyuncu güvenilir bir server arar. Asla kapanmayacak, emeklerinin boşa gitmeyeceği bir server. Eğer saldırı yediniz diyelim veya sunucunuzda bir hata oluştu ve tüm bilgileriniz silindi ve siz pvp server yedek almayı unuttunuz. Her eye yeniden başlamanız gerekmektedir. Fakat unutmamak gerekir ki, sıfırlanan bir servere oyuncular asla geri dönmezler çünkü, bir kere sıfırlandıysa yine sıfırlanır, emeklerim boşa gider mantığında ilerler.

Metin2 Pvp server yedek alma işlemini yaparken sürekli enter’a basarak ilerlemeyin. Çünkü, size sorulan sorularda bazen yanlışlıklar olabiliyor ve bu yanlış sorulara entera tıklayarak cevap verdiğinizde serverinizin sıfırlanması bile mümkün olabiliyor. Yedek alırken herhangi bir sorun yaşamamak için PUTTY kullanmanızı öneriyoruz.

NAVİCATTAN YEDEK ALMAK İÇİN

-Yedek alacağınız dosyaya sağ tıklayıp ” DUMB SQL FİLE” tıklayın
-Dosyayı kaydeteceğiniz yeri seçin.
-Yüklenmesini bekleyin.
-Closeye tıklayıp işlemi bitirebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş