Metin2 “Themida” Hatasının Çözümü

Merhaba arkadaşlar, Bu konumuz da metin2 pvp serverler de alınan  " metin2 themida " hatasının nasıl

Server Türü :

Metin2 Pvp Server Hata Çözümleri

İp/Site :
Zorluk :
Durum : kapali
Site : http://
Server Açıklama : Merhaba arkadaşlar, Bu konumuz da metin2 pvp serverler de alınan  " me
TNT Sloganı : Metin2 “Themida” Hatasının Çözümü

Merhaba arkadaşlar,

Bu konumuz da metin2 pvp serverler de alınan  ” metin2 themida ” hatasının nasıl çözüleceğini anlatacağız.

“Metin2 Themida” hatasını almanızın sebebi bilgisayarınızda yüklü olan SÖZDE bilgisayar hızlandırıcı programların yüklü olmasıdır. Bu programlardan en popüler olanları da “Advanced System Care” ve “iObit”tir. Yok, o programlar bende yüklü değil diyorsanız program dosyalarına tekrar bakmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu programların çoğu kullanıcı tarafından isteyerek değil de ek yollarla İSTENMEDEN yükletilmektedir. Konuyu fazla sapıtmadan tekrar konumuza dönelim.

Bu hatayı engellemek için tek yapmanız gereken bu programları bilgisayarınızdan silmeniz gerekmektedir. Bu programları bilgisayarınızdan silerseniz hatayla karışılaşmazsınız. Arkadaşlar bu arada bir açıklama yapmak istiyorum, ” Advanced system care “, “iObit” gibi programlar görünüş olarak bilgisayarınızı hızlandırıyor olabilir ancak gördüğünüz gibi bir çok programın açılmasını da engellemektedir aynı zamanda bu programlar bilgisayarınızın ömrünü de azaltıyor o yüzden bu programları kullanmanızı asla ama asla tavsiye etmiyoruz.

Eğer bu programları sildikten sonra “Metin2 Themida” hatasını almaya devam ediyorsanız bilgisayarınıza geri yükleme yapın. Bilgisayarınızı hata almadan önceki bir tarihe geri yükleyin. Eğer hata almaya devam ediyorsanız ” Program Ekle/Kaldır ” dan bilgisayarınızda yüklü olan programların isimlerini yorum olarak yazarsanız size yardım edebiliriz.

Hepinize iyi oyunlar..

0

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Paylaş